O NÁS

Sme rodinná firma, ktorá sa zameriava na výrobu kvalitného nábytku pre svojich zákazníkov podľa ich predstáv a s dlhou životnosťou. Zameriavame sa na širokú ponuku nábytku na mieru od kuchýň, vstavaných skríň, detských izieb, stolov, postelí, obloženie schodísk až po dvere a zárubne. 

Nábytok na mieru vyrábame nielen pre konečných zákazníkov ale aj pre architektov, veľké firmy, hotely a developerov nákupných centier. 

Počas výroby nábytku na mieru používame kvalitné materiály, ktoré máme rokmi overené od našich obchodných partnerov. Zameriavame sa na výrobu nábytku z lamina, abs a rôznymi systémami podľa výberu zákazníka ako napr. plnovýsuvy, plnovýsuvy s doťahom, svetelné a úložné systémy. 

K našim zákazníkom pristupujeme individuálne a v celkovej cene je už zahrnutá osobná konzultácia priamo u zákazníka. Od odbornej vizualizácie po následnú výrobu nábytku a montáž sme Vám plne k dispozícii. 

Pri výrobe nábytku na mieru čerpáme z našej dlhoročnej praxe, odborných skúseností a úspešnej spolupráce s našimi obchodnými partnermi. Tešíme sa spokojnosti našich zákazníkov  tvorbou originálnych riešení pre ich domov. 

Dúfame, že naša záľuba a precíznosť pri tvorbe nábytku vás oslovila a tešíme sa na prípadnú spoluprácu. 

Adresa a fakturačné údaje:

Drozd Ľubomír

Konečná 1046/33

972 42 Lehota pod Vtáčnikom

IČO: 51419726 


Telefón